Фотоапарат NIKON Z7 body, купити недорого

❓ Состояние: 
Новый
Фотоапарат NIKON Z7 body, купити недорого Україна, -Київ id214964314
Фотоапарат NIKON Z7 body, купити недорого Україна, -Київ id770440205

Про товар

ПРОДУМАНА ЕРГОНОМІКА

Оновлений NIKON Z7 body надасть ще більше свободи для вашої творчості. Оснащений поліпшеним електронним видошукачем з роздільною здатністю 3686 тисяч точок, він допоможе миттєво відобразити найяскравіші емоції в кожному кадрі. Збільшений OLED-дисплей діагоналлю 3.15 дюйма передасть найдрібніші деталі кожного кадру, щоб ви могли робити ще більш виразні знімки в будь-яких умовах. Брендовий дизайн камери вже завоював своє визнання в усьому світі за свою міцність, витривалість і ергономіку. Експериментуйте, надихайтеся і створюйте найяскравіші знімки, поєднуючи NIKON Z7 body з фірмовими об'єктивами NIKKOR з байонетами серії Z та F (через перехідник FTZ).

ЧУДОВІ ЗНІМКИ

Разом з повнокадровим байонетом шириною 55 мм бездзеркальна камера NIKON Z7 вловлює ще більше світла в кожному кадрі. Тепер навіть знімки на тлі нічного міста ви зможете зафіксувати у всіх найдрібніших деталях і напівтонах. Високочутлива CMOS-матриця з роздільною здатністю 45.7 Мп і системою стежачого автофокусу забезпечить найвищу якість і реалістичність кожного знімку.

ВИСОКА ДЕТАЛІЗАЦІЯ

Неймовірну різкість в кожній ділянці кадру подарує ультраширока область автофокусування аж до 90%. Ловіть будь-який яскравий момент вашого відпочинку і будьте впевнені, що навіть об'єкти в русі будуть відображені в найвищій різкості при будь-якому освітленні. З діапазоном чутливості від 64 до 25 600 одиниць ваші знімки перетворяться в справжні фотошедеври. NIKON Z7 здатний передати найглибші тональні переходи, роблячи ще більш реалістичними лінії, форми і фактуру. Будьте готові до більшого з NIKON!

НАДШВИДКИЙ ПРОЦЕСОР

Насолоджуйтеся чудовою якістю знімків і відеороликів, позбавлених шумів, муару і спотвореної передачі кольору. NIKON Z7 оснащений ультрашвидким процесором EXPEED 6, який забезпечить чудову чіткість в широкому динамічному діапазоні ISO. Знімайте зі швидкістю 9 кадрів в секунду і домагайтеся чудової якості знімків навіть в русі.

ПОВНОКАДРОВІ ВІДЕОРОЛИКИ

Передайте все багатство навколишнього світу з повнокадровою відеозйомкою в форматі 4К з частотою 30p. Перемикайтеся в режим сповільненої зйомки в форматі Full HD або зберігайте окремі кадри в якості фото, не припиняючи відеозйомку.

РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ

Моментально синхронізуйте роботу NIKON з вашим лептопом, смартфоном та іншими сумісними девайсами. Вбудовані модулі бездротового підключення Wi-Fi і Bluetooth забезпечать миттєву передачу відзнятих файлів для їх подальшого редагування та друку. Крім того, ви також зможете дистанційно керувати процесом зйомки, спускаючи затвор в один дотик по екрану вашого смартфона.

PICTURE CONTROL

Широкий вибір режимів зйомки Picture Control дозволить коректувати зображення для максимально точної передачі вашого творчого бачення. Зберігайте власні режими для швидкої стилізації кадру одним натисканням.

Оценка: 5 (1 голос)