Правила

Використання сайту

 
1. Сайт www.Alte24.com (надалі «Сайт») та інформація, що розміщена на ньому, є об’єктом права власності Адміністрації сайту www.Alte24.com. Передрук,або інше поширення матеріалів сайту можливе лише після отримання письмового дозволу від Адміністрації сайту www.Alte24.com. Забороняється будь-яке використання цих матеріалів, в т.ч. в друкованій продукції, на інших сайтах, в програмних продуктах тощо.
 
2. Адміністрація сайту www.Alte24.com дозволяє переглядати і демонструвати матеріали Сайту виключно в особистих некомерційних цілях.

 

Реєстрація на сайті

 
1. Реєструючись на сайті www.Alte24.com та на його супутніх Сервісах, Ви даєте свою згоду на збереження і обробку персональних даних, що здійснюються з метою надання послуг з розміщення та публікації рекламних та інших відомостей, в т.ч. оголошень на офіційному сайті www.Alte24.com. Адміністрація сайту www.Alte24.com залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях. 

 
2. Відповідальність за безпеку отриманих в процесі реєстрації унікального логіна і пароля несе користувач. Редакція ніколи не вимагатиме надіслати або іншим чином передати логін , або пароль, чи інші особисті дані користувача.
 
3. Будь-яка подібна вимога є актом шахрайства зі сторони третіх осіб – будьте пильними!

 

Відмова від відповідальності

 
1. Матеріали і послуги Сайту www.Alte24.com надаються «як є», без будь-яких гарантій. Адміністрація сайту www.Alte24.com не є гарантом достовірності, вичерпності або повноти матеріалів, викладених на сайті, може не розділяти точки зору рекламодавців, подавачів оголошень, авторів статей та інших користувачів Сайту та його супутніх сервісів.

2. Користувач (в т.ч. подавач оголошення або інший дописувач) несе повну, в тому числі і матеріальну відповідальність за зміст розміщеного ним оголошення\допису, як перед Адміністрацією сайту www.Alte24.com, так і перед третіми особами у разі порушення правил і положень сервісу, законодавства України, авторських і господарських прав, прав на торговельні марки, а також у разі нанесення збитків, занепокоєння або незручностей третім особам.

 
3. Адміністрація сайту www.Alte24.com у будь-який час без попередження може вносити зміни в матеріали, послуги та інші дії, які повязані з сайтом www.Alte24.com.

4. Адміністрація сайту www.Alte24.com за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання, або результатів використання Сайту ,чи його супутніх сервісів.

 

Зміна положень і правил

 
1. Положення і правила офіційного сайту www.Alte24.com можуть змінюватися або доповнюватися у будь-який час і набирають чинності з моменту публікації на сайті.

 

Загальні положення

 
1. Подаючи оголошення до публікації, Ви погоджуєтесь з даними правилами, користувацькою угодою, та іншими редакційними правилами і положеннями;
2. Відповідальність за зміст та достовірність інформації несуть виключно подавачі оголошень, рекламодавці та інші користувачі сайту www.Alte24.com;
3. Редакція залишає за собою право редакторського опрацювання текстів оголошень та інших інформаційних матеріалів з метою покращення їх сприйняття читачами;
4. Комерційні оголошення та інші комерційні дописи публікуються платно.
5, Всі технічні питання по сайту www.Alte24.com від Користувачів приймаються на е-майл info@Alte24.com

6. Верифікація введена для поліпшення якості обслуговування Користувачів і доказ того, що вірогідний факт або твердження є істиним. Після успішної верифікації, зауваження,твердження, факт приймається до уваги Адміністрацією сайту і приймаються відповідні дії.

6.1 Щоб направити запит на верифікацію ,Користувачу необхідно прикріпити скан-копію документа, який підтвердить Вашу особу (паспорт, водійське посвідчення або закордонний паспорт), а також власне фото з зазначеним документом в руці на фоні його/її Кабінету на сайті. Документ повинен бути розгорнутий так, щоб можна було розрізнити ПІБ користувача.Серію і номер сканованого/сфотографированного документа можна не сканувати/не фотографувати.
7. обов'язки Адміністрації сайту не входить навчання, вилучення неполадків та ремонт на пристроях (комп'ютер, планшет, смартфон і ін.) на стороні Активного Користувача сайту. Сайт щоденно проходить тестування на роботоздатність, будь які неполадки вилучаються одразу. Якщо на стороні Активного Користувача сайт працює несправно, це означає, що неполадки є на стороні Активного Користувача (комп'ютер, планшет, смартфон і ін.)
8. Жодний функціонал сайту www.Alte24.com не міняється до тих пір, поки не буде це ухвалено Адміністрацією сайту. Користувачам сайту надається уповноваження залишати побажання (зауваження) щодо покращення роботи сайту www.Alte24.com на e-mail info@Alte24.com, Якщо зауваження (побажання) Користувача сайту виявиться недоцільним, некоректним, або таке яке заважає працювати сайту в нормальному режимі - вилучається і до уваги Адміністрацією сайту не приймається.

9. При виявлені дій особи, яка проявляє дії кункурента,а саме підривання авторитету сайту, підривання авторитету Адміністрації Сайту, наклепи. Кабінет такого Користувача сайту блокується, кошти не повертаються, незалежно від терміну перебування на Сайті. Кабінет заблокований до закінчення обраних платних послуг на Сайті, після закінчення терміну перебування на Сайті, Кабінет анульовується, без права повторної реєстрації на Сайті і замовлення будь-яких платних послуг.
10. Відповіді на письмове електронне звернення на е-mail info@Alte24.com опрацьовується згідно черги.
11. При виникненні конфліктної ситуації між Користувачем Сайту і Адміністрацією Сайту, Адміністрація приступає до розгляду даного питання після верифікації даних Користувача Сайту.
12. Адміністрація Сайту має право відмовити в послугах неадектватним і неврівноваженим людям. Якщо Кабінет такої людини все ж таки активний, і дана людина продовжує вести себе неадекватно і неврівноважено по відношенню до інших Користувачів Сайту, або до Адміністрації Сайту Кабінет такої людини блокується, кошти не повертаються.
13. Якщо з одного разу Користувачем Сайту порушено 3(три) і більше Правил Сайту, Кабінет такого Користувача блокується назавжди, без відновлення. Кошти не повертаються.
14. Якщо кабінет Користувача взламано, Користувач зобов'язується змінити свій пароль на більш сильний. 
Якщо, Користувач не змінить пароль при взломаній сторінці, Адміністрація сайту не несе відповідальності за діяння кабінету Користувачв, тобто за публікування і інші дії.
Якщо взламаний кабінет Користувача починає порушувати Правила сайту (розсилка спаму, тощо), такий кабінет блокується.
15. Після оплати  обраної Послуги, Користувач сайту www.alte24.com., самостійно заповнює будь-яку платну послугу, яка йде на модерацію і після модерації, згідно Правил сайту, опубліковуються на сайті www.alte24.com.
       15.1 Адміністрація сайту www.alte24.com., не несе відповідальності, якщо Користувач оплатив послуги і не заповнив самостійно обраного контенту та інших додаткових послуг обраної послуги.
16. Будь-яка сума, яка вислана на картку ПриватБанку і не співпадає з цінами послуг сайту alte24.com (Активація анкети, Пакети Знайомств), розглядається Адміністрацією сайту, як добровільне пожертвування на розвиток структури сайту alte24.com. Кошти вислані на самопожертвування - не повертаються.
 

Загальні обмеження

1. Заголовок оголошення (товарна позиція/найменування послуги) - іменник в знахідному відмінку (виняток - Робота - в родовому відмінку), в однині (виняток - комплектні речі, наприклад набір килимків в авто, набір меблевий тощо);
2. Оголошення публікуються виключно українською, або російською мовою (виняток - офіційно зареєстровані торгівельні марки та моделі виготовленої ними продукції);
3. Заборонене не граматичне використання верхнього регістру;
4. Заборонене не граматичне використання службових символів;
5. Заборонене використання оклику та знаку питання;
6. Заборонене використання вигуків, закликів, гасел, тощо;
7. Сайт www.alte24.com може відвідуватися користувачами тільки віком від 18 років!

 

Вважаються комерційними оголошеннята інші дописи

 
1. Від установ, фізичних та юридичних осіб, які займаються підприємницькою та комерційною діяльністю; 
2. Про купівлю-продаж гуртових та дрібногуртових партій товарів; 
3. Про купівлю-продаж обладнання, сировини та матеріалів торговельного, виробничого та промислового призначення;
4. Про продаж або оренду приміщень під офіс, магазин, склад тощо (комерційна нерухомість), а також про оренду квартир, гаражів, паркомісць тощо;
5. Про прийом на роботу агентів з продажу, рекламних агентів тощо (мережевий маркетинг);
6. Про надання послуг.

 

Не публікуються та видаляються оголошення, реклама та інші публікації

1. Зміст оголошень, які не відповідають, або порушують норми Законодавства України, або редакційні норми, а саме з пропозицією окультно-містичних послуг (в т.ч. знахарів, чаклунів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритистів, астрологів, віщунів тощо);
2. Релігійного, політичного та порнографічного характеру, такі, що містять державну, банківську чи комерційну таємницю, дискредитують фізичних чи юридичних осіб, або такі, що є цілком неприйнятними для друку (з етичних, моральних та змістовних міркувань тощо);
3. З пропозицією поштового, або банківського переказу грошових сум, або інших цінних вкладів в якості передплати, в т.ч. про збір внесків, вкладів, пожертвувань тощо; 
4. Подані на контактні дані, що занесені у список для блокування на прохання власника, або в результаті порушень Правил.
5. Оголошення, реклама та інші публікації, що не відповідають політиці сайту;
6. Оголошення, реклама та інші публікації, що не відповідаються рубриці, тематиці, чи тегу відповідного поля для оголошення.
7. Оголошення, реклама та інші публікації, що пропагандують алкоголь, наркотики, тютюн, проституцію, насильство, порнографію, образливий характер і тому подібне.
8. Оголошення, реклама та інші публікації, які мають дублювання одинакового змісту, мають дублювання одинакових зображень,і мають явний  характер дубльованого Спаму.
 

 

Не публікуються та видаляються зображення

1. Що не відповідають цензурі, в т.ч. містять державну символіку, зображення грошових знаків, та інші заборонені Законодавством України елементи;
2. Що містять будь-яку комерційну інформацію, в т.ч. назви і/або логотипи підприємств, сайти, електронні і/або фізичні адреси телефонні номери тощо; 
3. Що містять занадто яскравий фон, неприродні кольори, розмножені, розтягнені або іншим чином спотворені зображення;
4. Що безпосередньо не стосуються предмета оголошення, реклами та інших публікацій (виняток - Послуги - допускаються асоціативні зображення);

Русский