Первые уникальные Статьи тематики Секрети

Не секрет, що на сайтах знайомств є багато брехунів, але як їх вирахувати? нижче розкриті всі секрети!
id50857178 Не секрет, що на сайтах знайомств є багато брехунів, але як їх вирахувати? нижче розкриті всі секрети!

На думку фахівців служби знайомств, брехня - одна з найчастіших причин розчарування в нових знайомих. На жаль, багато користувачів сайтів брешуть, вказуючи неправдиві дані в анкеті. Це може бути і невірно вказаний зріст і вагу, сімейний стан, статус і т. п. Деякі обманюють своїх співрозмовників, приховуючи свої справжні причини знаходження на сайті. Як показали дослідження американських фахівців, 20% користувачів некоректно говорять про свій вік. Жінки найчастіше вказують невірні дані про вагу, зменшуючи реальну вагу на 8,5 кг! У чоловіків така особливість теж є, але, як правило, вони зменшують показник всього на півтора кілограма. 

просмотров 40
Статью добавлено: среда, 21 декабря, 2022 - 13:59
Оценок еще нет, будьте первыеСекрети знайомств
id1385943012 Секрети знайомств

Питання про те, як завести знайомство з дівчиною, хвилює практично кожної молодої людини. У деяких хлопців заводити нових знайомих виходить без усяких зусиль, а інші відчувають в цьому складності. Отже, що ж необхідно, щоб привернути увагу дівчат? 

Наша служба знайомств познайомить вас з правилами пікапа - науки про те, як потрібно знайомитися. У першу чергу варто відзначити, що для успішного знайомства потрібні впевненість і наполегливість. Навіть якщо ви не схожі на мачо, впевненість у собі зробить саме позитивне враження на дівчину. 

просмотров 47
Статью добавлено: среда, 21 декабря, 2022 - 13:59
Оценок еще нет, будьте первые